Pożyczki pozabankowe - szybko i elastycznie

Poszukujesz wsparcia finansowego aby realizować swoje plany? Kiedy bank odmówi udzielenia kredytu – a dzieje się tak z różnych powodów – dobrym rozwiązaniem może okazać się pożyczka pozabankowa. Jest ona łatwiej dostępna i niejednokrotnie szybsza w uzyskaniu niż kredyt w banku.

Warunki udzielenia pożyczki przez firmy pozabankowe znacząco różnią się od procedur stosowanych przez banki. Decyzja kredytowa zapada znacznie szybciej, a pieniądze dostępne są nawet po kilkunastu minutach. Jest to wielką zaletą, zwłaszcza, że środki mogą być przeznaczone na dowolny cel. Trzeba jednak pamiętać, że tak jak w przypadku kredytów udzielanych przez bank warunki pożyczki, takie jak okres finansowania oraz koszt mogą się różnić. Są one ustalane indywidualnie, dlatego zawsze należy zapoznać się z umową.

Co wyróżnia pożyczki pozabankowe?

Wysoka dostępność

Produkt dużo łatwiej dostępny niż tradycyjny kredyt w banku.

Wysoka kwota

Finansowanie na dowolny cel nawet do 80 000 złotych.

Elastyczny okres spłaty

Pożyczkę można rozłożyć nawet na 120 rat, albo spłacić po miesiącu.

Pożyczka bez baz? To mozliwe!
Wypłata środków możliwa jest również dla osób, które z jakiegoś powodu znajdują się na liście dłużników. Tak zwana pożyczka bez baz jest dostępna w ofercie wielu firm. Należy jednak zaznaczyć, że na rynku nie ma instytucji, które nie sprawdzają chociażby jednej z baz pokroju BIK czy KRD. Dlatego zawsze warto poinformować doradcę o swojej obecnej sytuacji.