Informacje o OfficeKredyt

Firma OfficeKredyt powstała w roku 2000 i od tego czasu systematycznie rozwija sieć sprzedaży na terenie Małopolski i Podkarpacia. Obok placówek własnych rozwijamy sieć placówek partnerskich działających pod naszymi 2 brendami . Specjalizujemy się w usługach brokerskich na rynku usług finansowym współpracując z 27 bankami co pozwala nam zaoferować szeroki wachlarz produktów finansowych, w tym zwłaszcza kredyty gotówkowe i hipoteczne.

Poza sprawdzoną w wieloletniej pracy marką i 'Know How' podstawą naszego działania są osoby zatrudnione w naszej firmie oraz z nią współpracujące, które dzięki swojemu doświadczeniu i systematycznemu doszkalaniu są w stanie pomóc w rozwiązaniu każdego problemu finansowego.

Firma OfficeKredyt zajmuje się już ponad 11 lat profesjonalnym doradztwem w zakresie kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych, kart kredytowych, kredytów samochodowych, kredytów i pożyczek hipotecznych zarówno dla osób fizycznych jak i dla przedsiębiorstw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników w tym znajomości wymagań i procedur bankowych oraz współpracy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi możemy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania dla naszych klientów. Stale monitujemy rynek finansowy poszukując innowacyjnych produktów aby móc je zaproponować Państwu. Aby ułatwić Państwu dostępność naszych produktów jesteśmy zawsze gotowi spotkać się w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, korzystając z naszych usług zaoszczędzicie cenny czas, który możecie spędzić z rodziną i bliskimi.

Wypełnij formularz i sprawdź bezpłatnie!

Rodzaj kredytu:
Imię i nazwisko:
Data urodzenia:
Dochód netto:
Miejscowość
Telefon:
Adres e-mail:
Pora kontaktu:
   

UWAGA! Przesłanie formularza aktywuje się dopiero po akceptacji poniższego regulaminu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OfficeKredyt w celach marketingowych (Ust. z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych).

Współpraca!

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą kredytów hipotecznych w ramach współpracy z nami, skontaktuj się!

Szukasz pracy?

Oferujemy pracę w zespole młodych i kreatywnych ludzi, którzy tak jak ty dążą do sukcesu.

Partnerzy!