Dotacje EU

Oferujemy kompleksowe usługi doradcze w ramach wszystkich działań związanych z pozyskiwaniem dotacji z UE dla Przedsiębiorstw, Spółek Miejskich, Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz Organizacji non - profit.

Profesjonalny zespół konsultantów, z którymi współpracujemy posiada wieloletnie doświadczenie związane z pozyskiwaniem środków z UE, a jego największym atutem jest poparta referencjami wysoka skuteczność w tym zakresie.

 

Skuteczne pozyskiwanie dotacji z naszą pomocą obejmuje 5 zasadniczych etapów działania:

1. Pierwszy krok to konsultacja i analiza zmierzająca do oceny szans uzyskania funduszy

    obejmuje analizę dostępnych programów UE w odniesieniu do profilu działalności przedsiębiorstwa i planowanych inwestycji (istotą jest analiza i weryfikacja planów inwestycyjnych firmy pod kątem dostępnych funduszy i możliwości ich pozyskania, wskazania najlepszego programu z uwzględnieniem najbliższych terminów naborów wniosków)

2. Drugi krok to sporządzenie kompletnej dokumentacji w celu uzyskania wsparcia

obejmuje przygotowanie wniosku o dotację, dodatkowej dokumentacji takich jak studium wykonalności, biznesplan, a także pomoc w uzyskaniu wymaganych programem załączników: opinie o innowacyjności, dokumenty finansowe, pozwolenie na budowę itp)

3. Trzeci krok to złożenie pełnej dokumentacji aplikacyjnej do Instytucji Wdrażająco - Finansujących

4. Czwarty krok to monitoring inwestycyjny

który obejmuje konsultacje z instytucjami przyznającymi dotacje, pomoc przy zawieraniu umów z nimi, monitoring realizacji projektu, doradztwo podczas wdrażania projektu inwestycyjnego oraz przygotowanie wniosku o płatność.

5. Piąty krok to rozliczenie ostateczne projektu

które polega na sporządzeniu sprawozdania i rozliczenia na które składają się między innymi takie dokumenty jak: wniosek o wypłatę dotacji, raport techniczny i finansowy, a to wszystko zgodnie z terminami i formą nakreśloną przez program unijny

Wypełnij formularz i sprawdź bezpłatnie!

Rodzaj kredytu:
Imię i nazwisko:
Data urodzenia:
Dochód netto:
Miejscowość
Telefon:
Adres e-mail:
Pora kontaktu:
   

UWAGA! Przesłanie formularza aktywuje się dopiero po akceptacji poniższego regulaminu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OfficeKredyt w celach marketingowych (Ust. z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych).

Współpraca!

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą kredytów hipotecznych w ramach współpracy z nami, skontaktuj się!

Szukasz pracy?

Oferujemy pracę w zespole młodych i kreatywnych ludzi, którzy tak jak ty dążą do sukcesu.

Partnerzy!